Prosimy o głosowanie na naszą bibliotekę w konkursie TOP 5 DOLNOŚLĄSKICH BIBLIOTEK

yaBlmNuwx4W Radio Wrocław ogłoszony został konkurs TOP 5 dolnośląskich bibliotek.  Wybieramy najciekawszą, najbardziej przyjazną, najfajniejszą dolnośląską bibliotekę. Nasza czarnoborska biblioteka znalazła się w tej najlepszej piątce, teraz musimy zawalczyć o zwycięstwo! Głosowanie potrwa do soboty, 11 marca, do godziny 11.30. Codziennie można oddać głos. O zwycięstwie może zdecydować nota lub liczba oddanych głosów. Prosimy więc nie tylko o głos, ale również o kliknięcie na 5 gwiazdek! System wylicza średnią z tych dwóch wartości i ustawia lidera na pierwszym miejscu. Głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane.

Adres: http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/63814/TOP5-dolnoslaskich-bibliotek