DOSTĘP DO NOWYCH E-BOOKÓW NA PLATFORMIE LEGIMI.COM

Czarnoborska biblioteka jest jedną z 34 dolnośląskich bibliotek, która wykupiła dostęp do wielu nowości i bestsellerów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie, a jest ich aż 16.000 tytułów, będzie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo.

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie

Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej
na wybranym urządzeniu.

legimi